středa 28. února 2018

Pozvánka na minikonferenci Mamafest

Tentokrát mám pro vás něco z jiného soudku než je jídlo a vaření. Moji stálí čtenáři ví, že už více než rok jsem také maminka a ačkoliv svůj blog rozhodně nehodlám předělávat na mamablog, je jasné, že témata spojená s dětmi se mě teď velmi blízce dotýkají. Samozřejmě mnoho času také přemýšlím nad tím, co budu dělat, až mi skončí rodičovská dovolená. Mám se vrátit do současné práce? Budu to stíhat? Mám si najít jinou práci, kde budu moci pracovat na zkrácený úvazek? Najdu vůbec takovou práci, která bude zároveň i dobrá? Takové otázky si klade asi každá novopečená máma a bohužel v Čechách na tom ohledně vracení žen po mateřské do práce nejsme pořád moc dobře v porovnání se západním světem.No a právě toto se snaží trochu změnit Mamafest, což je jednodenní minikonference, která je zaměřená na ženy a mámy, ale i ostatní, kteří by rádi restartovali svoji kariéru. Bude to den nabitý přednáškami, reálnými příběhy žen a plný inspirace právě pro mámy, které se vracejí zpět do pracovního procesu nebo nejsou v současné práci spokojené a nebo jen hledají možnost přivýdělku. Nebude chybět ani prostor pro ženy, které by chtěly nastartovat svoje vlastní podnikání.

No a teď to důležité - Mamafest se koná v sobotu 17.3. od 10:00 do 17:00 hod., v Holešovicích, v Jack Daniels Musician Factory (hned vedle Vnitroblocku). Lístek na akci stojí 250 Kč a počet lístků je značně omezený, takže zájemci by neměli moc váhat :)

Jedna čtenářka ale může lístek na Mamafest vyhrát v mojí soutěži, kterou brzy vyhlásím na instagramu. Takže sledujte můj instagramový profil (amellia19) a brzy se dozvíte, co musíte pro účast v soutěži udělat.

No a na co se na Mamafestu můžete těšit?
Na přednášky i reálné příběhy jiných maminek. Na programu bude:
  • Lucie Václavková poradí s nastavením podnikání - chcete začít? Přijďte si ji poslechnout.
  • Miriam Vránová - zkušená PRistka, která radí ostatním ženám, jak vést a zakládat neziskovky.
  • Zora Arazimová - pracuje 6 let v v oboru HR, zároveň založila neziskovou organizaci Genixa, kde pořádají workshopy na témata související s hledáním zaměstnání.
  • Tereza Veselá - určitě ji znáte jako blogerku Madame Coquette, nyní se věnuje profesionálnímu focení. Zajímá vás její příběh?
  • Pavla Dandová je také blogerka, kromě toho vede kurzy o nošení dětí a založila nadační fond S lehkou hlavou.
  • Lucie Šálená si založila e-shop s hračkami Chytrá opička. Co vše vedení e-shopu znamená?
  • Jana Hejnicová nastoupila do startu-pu Dodo. Jaké to pro ni bylo nastoupit do zaměstnání? Jak se připravovala na pohovor? I ona ale chystá vlastní projekt pro mámy Mamarket.
  • Petra Uharček se věnuje blogování už několik let, z jejího blogu Myhomestyle se postupně také vyčlenila část s e-shopem. Kde bere nápady a čas na tvorbu?
  • Gábinu Hrdina si vybavíte, když se řekne houpací prkno. Její značka Utukutu proráží do celé Evropy, přitom začínali teprve v roce 2014. Je složité vyrobit a prodat vlastní hračky?

Žádné komentáře:

Okomentovat